Dermální výplně

Kyselina hyaluronová (HA) je látka tělu vlastní, jejíž funkcí je zachovávat úroveň hydratace pokožky a zvyšovat tonus pleti. Má silné hydratační schopnosti, které pokožka s přibývajícím věkem postupně ztrácí. V důsledku toho se pleť stává sušší a křehčí a začínají se objevovat první vrásky. V tkáni se postupně objevují propadliny a rysy obličeje poklesávají.  

Výplňové materiály se používají v těchto případech:

  • korekce povrchových vrásek obličeje a dekoltu
  • korekce vějířků kolem očí
  • rehydratace kůže
  • korekce nasolabiálních rýh
  • korekce středních i hlubokých vrásek celého obličeje a dekoltu
  • zvýraznění kontur a zvětšení objemu rtů
  • korekce nerovností kůže (např. po akné)
  • omlazení rukou

Používáme dermální výplně těchto značek:

RESTYLANE ®

REVANESSE ®

STYLAGE ®

HAEQUEO ®

REVOFIL ®

Výplně uvedených značek obsahují kompletní řadu produktů pro vyplňování vrásek na bázi kyseliny hyaluronové. Jsou vysoce biokompatibilní a absorbují se pomalu (jejich efekt je dlouhodobý). Lze je vstřikovat do celé oblasti obličeje, dekoltu, krku i rukou. Všechny přípravky jsou 100% neživočišného původu.

Jak funguje a jak se aplikuje kyselina hyaluronová?
Pro využití v estetické medicíně je kyselina hyaluronová připravena v podobě gelu, ve stříkačkách na jednorázové použití. Preparáty se liší podle velikosti částic gelu a technologií výroby. To znamená, že pro korekci hrubších vrásek a hlubších defektů se aplikují preparáty s většími částicemi a naopak. Aplikace se provádí buď klasicky - jehlou nebo měkkými mikrokanylami. 

Aby výsledný efekt při vyplňování vrásek korekci tvaru rtů byl co nejlepší, a vydržel co nejdéle, je důležité kvalitní zesíťování kyseliny hyaluronové. Dermální výplně, které mají tixotropní vlastnosti (hustý gel se stává tekutým a velmi snadno tak prochází tenkou jehlou do tkání, kde ihned nabývá své původní hustoty) se snadněji aplikují, protože není nutné vyvíjet na píst stříkačky silný tlak a nedochází tak k traumatizaci okolní tkáně, do které je výplň aplikována. 

Stále si nejste jisti zda můžeme pomoci i Vám?

Přesvědčte se o tom sami! Využijte nezávazné konzultace zcela ZDARMA! Konzultace probíhají osobně a nebo prostřednictvím telefonu. Poté se sami rozhodnete, zda společně zahájíme spolupráci a nebo zda půjdete svou vlastní cestou.

Stačí jen vyplnit formulář ZDE

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.